Pożyteczne pudełko na kluczki

Otwieranie i odpalanie samochodu bez konieczności wyjmowania kluczyka z kieszeni czy torby to olbrzymia wygoda. Właśnie dlatego system keyless cieszy się stale rosnącą popularnością. Ma on jednak pewne wady, dość łatwo złodziej mogą dostać się do takiego samochodu, na szczęście i na to znajdzie się rozwiązanie, wystarczy zwykłe pudełko antykradzieżowe na kluczyki.

Na czym polega magia pudełka antykradzieżowego

Pudełko na kluczyki keyless korzysta z bardzo prostej właściwości- klatka Faradaya nie przepuszcza sygnałów. Pudełko antykradzieżowe to nic innego jak estetycznie opakowana właśnie taka klatka. Dzięki temu złodzieje nie maja dostępu do sygnału, nie mogą go wzmocnić, i co za tym idzie, odjechać nie swoim autem.

Wygoda i estetyka

Estetyczne pudełko na kluczyki keyless doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze. Można w nim przechowywać kilka kart do samochodów, więc skorzystać mogą wszyscy domownicy. Jednak gdy ktoś dużo podróżuje, często się przemieszcza i pozostawia samochód na niestrzeżonych parkingach pudełko może okazać się mało wygodne. Na szczęście na rynku dostać można też etui o analogicznych właściwościach, a bardziej kompaktowych wymiarach. Takie etui z łatwością zmieści się nawet w kieszeni spodni.

Pudełko na kluczyki keyless do kupienia w tym sklepie: https://e-keyless.pl/pudelko-na-kluczyki-keyless