Moc wrażeń na torze Łódź

W obecnych czasach powstaje coraz więcej nowoczesnych oraz kompleksowo wyposażonych ośrodków doskonalenia jazdy. Duża popularnością wśród gości oraz kierowców cieszy się autodrom Łódź.

Położenie i innowacyjność toru Łódź

Autodrom Łódź to jeden z najmłodszych torów wyścigowych w naszym kraju. Budowa toru zakończyła się we wrześniu w 2016 roku. Jego największa zaletą jest położenie, które jest usytuowane w centralnej części Polski.

Tor ten położony jest nieopodal autostrady A1 oraz A2 w pobliżu węzła Stryków, przy drodze krajowej DK 71. Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy – tor Łódź (Devil-Cars) jest jedynym takim autodromem, który powstał w granicach województwa łódzkiego.

Ogromne możliwości autodromu Łódź

Ten nowoczesny obiekt oferuje możliwość bezpiecznej jazdy kierowcom motocykli, samochodów osobowych, a także gokartów. Poza tym, składa się on z nitki toru, dwóch płyt poślizgowych i nowoczesnego budynku, w którym znajduje się sala konferencyjna oraz kawiarnia.

Autodrom w strykowie jest wyposażony w bardzo nowoczesny system pomiaru czasu Tag Heuer. Obiekt sportowy koło Łodzi doskonale nadaje się także do organizacji różnego rodzaju spotkań eventowych, imprez okolicznościowych, zarówno dla osób prywatnych, jak i pracowników różnych firm.

Obiekt sportowy Łódź – moc doznań

Ten współczesny autodrom jest bardzo bezpiecznym obiektem, który umożliwia kierowcom szybką oraz dynamiczną jazdę. O każdej porze roku organizowane są tu liczne wydarzenia sportowe, które zrzeszają fanów sportowych aut oraz motocykli.

Charakterystycznym elementem tego obiektu są liczne wzniesienia, które w najwyższym punkcie wynoszą aż 6,5 metra.

Tor Łódź jest bardzo wymagający a jazda po nim sprawia kierowcy wiele frajdy oraz pozytywnych emocji.