Samochód wyścigowy Ariel Atom dla prawdziwych fanów motoryzacji

Dla każdego miłośnika adrenaliny i szybkiej jazdy Ariel Atom może być spełnieniem marzeń. Te produkowany w Anglii samochód dysponuje fascynującymi osiągami, rozpędzając się do setki w niecałe trzy sekundy. Lekkość i zwinność sprawia, że prowadzenie go jest przyjemnością dla każdego kierowcy. Samochód produkowany jest w trzech modelach. Jazda nim możliwa jest jednak tylko na specjalnie przygotowanym torze wyścigowym.

Tory wyścigowe

Tory wyścigowe to miejsca przygotowane specjalnie do jazdy z dużą prędkością. W trosce o bezpieczeństwo kierowców są dopasowane do samochodów, które się po nim poruszają. Coraz więcej większych miast posiada w swoich graniach tory wyścigowe. Sprawia to, że coraz popularniejsze stają się vouchery upominkowe na jazdę samochodem Ariel Atom poprzez stronę devil-cars.pl.

Czy każdy może prowadzić Ariela?

Ponieważ na torze znajdują się specjaliści nie musimy się martwić, że nie umiemy prowadzić takiej maszyny. Fachowcy w tym temacie wytłumaczą nam jak prowadzić Ariela, by cieszyć się jazdą i jednocześnie być w pełni bezpiecznym. Przed udaniem się na tor warto sprawdzić czy konieczna jest rezerwacja. Trzeba także pamiętać, iż szybka jazda po torze możliwa jest tylko w dobrych warunkach atmosferycznych, dlatego w przypadku złej pogody nasza jazda w danym dniu może się nie odbyć.

Ariel Atom

Ariel atom stworzony jest z myślą, by cieszyć się szybką jazdą. Z pewnością każdy kierowca doceni jego możliwości.