Niesamowita przejażdżka Audi R8

Audi R8 to niezwykły samochód, o którym marzy każdy pasjonat motoryzacji. Jego smukły oraz niezwykle oryginalny design nie pozwala przejść obok niego obojętnie.

Audi R8 – samochód z klasą i elegancją

Jest to sprawdzony pojazd, któremu nie sposób odmówić ogromnej klasy i elegancji. Nic zatem dziwnego, że wynajem audi R8 cieszy się ogromną popularnością wśród wielu fanów szybkiej jazdy samochodowej.

Przejazd tym niezwykle dynamicznym samochodem jest wyjątkową okazją przeznaczoną dla tych osób, które potrafią docenić zarówno nietuzinkową estetykę samochodu, jak i jego znakomite walory techniczne.

Niemiecka precyzja w połączeniu z włoskim temperamentem sprawia, że to sportowe auto prezentuje się wyjątkowo. Do wykończenia wnętrza zostały użyte materiały najwyższej jakości, a ergonomia i pozycja za kierownicą w pełni deklasują konkurencję.

Audi R 8 – niesamowite parametry techniczne

R8 to pierwszy tego typu samochód marki Audi, który z powodzeniem może konkurować z takimi markami jak: Porsche czy Ferrari. Ogromna moc w połączeniu ze stosunkowo niewielką wagą oraz napędem na cztery koła sprawiają, że jazda tym niezwykłym samochodem jest bardzo ekscytująca i przyjemna.

Sercem sportowej wersji Audi R8 jest ośmiocylindrowa jednostka mająca pojemność 4,2 litra oraz moc aż 420 KM.

Z kolei automatyczna skrzynia biegów w niezwykle szybkim tempie zmienia przełożenia, dzięki czemu osiągnięcie stu kilometrów na godzinę jest możliwe w niecałe pięć sekund. Nic zatem dziwnego, że na wynajem R8 decyduje się mnóstwo osób.