Dla profesjonalistów i amatorów

Położony w pobliżu Warszawy samochodowy tor Słomczyn jest chyba najsłynniejszym obiektem tego typu w Polsce. Niezwykle popularny wśród wielbicieli wyścigów samochodowych i amatorów próbujących swoich sił w tym sporcie. Chętni mają do dyspozycji tor samochodowy, tor rallycross oraz tor kartingowy.

Stworzony do szybkiej jazdy

Tor przygotowany jest do szybkiej jazdy – oprócz cyklicznych imprez rallycrossowych oraz eventów motoryzacyjnych, korzystają z niego prywatni amatorzy prędkości. Na torze Słomczyn można bowiem wypróbować swoje siły za kierownicą najszybszych samochodów w Polsce. Zainteresowani mogą wykupić voucher i poczuć adrenalinę. Pętla samochodowa ma długość 1050 metrów, szerokość 12 metrów, 5 prawych zakrętów i 2 lewe. Do wyboru jest jazda wieloma modelami superszybkich samochodów; Lamborghini Gallardo, Dodge Viper, czy Ferrari F430 to tylko kilka przykładów samochodów dostępnych na torze Słomczyn.

Bogate zaplecze

Swoją popularność tor Słomczyn ( https://devil-cars.pl/tor/warszawa-slomczyn ) zawdzięcza nie tylko doskonale przygotowanej nawierzchni asfaltowej, ale także dobrej infrastrukturze. Zapewnia to nie tylko pełen komfort kierowcom, ale ułatwia organizację wszelkich eventów związanych z wyścigami samochodowymi. Tor Słomczyn wyposażony jest we wszystko, co potrzebne do zorganizowania eventu dla miłośników sportów samochodowych. Ma zadaszoną trybunę z 600 miejscami siedzącymi, paddocki dla pojazdów, wiatę z podnośnikiem oraz myjnię. Znajdziemy tam również pomieszczenia biurowe i konferencyjne, a także budynek, w którym można zorganizować catering dla kilkudziesięciu osób.