Co warto wiedzieć o felgach DOTZ?

Marka DOTZ jest częścią niemieckiego koncernu ALCAR. Jej produkty są przeznaczone dla osób zainteresowanych tuningowaniem kół. To idealny wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie niepowtarzalne wzory i szczegółowe wykonanie wszelkich detali.

DOTZ – profesjonalizm i zaangażowanie

Marka DOTZ weszła na rynek ponad 20 lat temu. Obecnie jest dominującą europejską marką specjalizującą się w tematyce tuningowania kół samochodowych. Stało się tak dzięki zaangażowaniu profesjonalnych projektantów, którzy dbali o opracowywanie stylowych, a zarazem bezpiecznych rozwiązań. Duże znaczenie ma też system dystrybucji wypracowany przez firmę. To w austriackim mieście Hirtenberg pojawiają się nowe pomysły, które są potem testowane i produkowane w niemieckiej miejscowości Neuenrade. To tam znajduje się zakład wytwarzający felgi DOTZ (dostępne na Miwan). Produkty są transportowane do magazynu dystrybucyjnego w Siegburgu, a następnie mogą znaleźć się w posiadaniu klientów na całym świecie.

Co charakteryzuje markę DOTZ?

Innowacyjne pomysły i nowoczesne wzory są inspirowane amerykańskimi i japońskimi rozwiązaniami. Marka DOTZ zatrudnia młodych ekspertów, dla których praca jest jednocześnie pasją. Główne elementy, o które dba DOTZ, to:

  • styl,
  • oryginalność,
  • standardy wykonania,
  • bezpieczeństwo.

Każda felga DOTZ musi przejść testy, które potwierdzą jej wysoką jakość. Niemiecki Urząd Dozoru Technicznego zajmuje się też weryfikacją wszystkich felg pod kątem użytku w ruchu drogowym. Certyfikat jest odnawiany co roku.