Wynajem Mustanga do jazdy po torze

Wynajem Mustanga (https://devil-cars.pl/jazda/ford-mustang) gwarantuje, że poza możliwością sprawdzenia jego podstawowych osiągów do jazdy po torze można również skorzystać ze standardowej 6-biegowej manualnej skrzyni biegów, istnieje również opcja wyposażenia w 10-biegową automatyczną skrzynię biegów, którą znaleźć można również w przypadku Chevroleta Camaro. ZL1. Zasilanie tego Mustanga GT pochodzi z ryczącego 5-litrowego silnika V8, oferującego oszałamiające 500 KM. Kiedy zasiądziesz się za kierownicą tego bardzo nowoczesnego amerykańskiego samochodu Muscle, możesz osiągnąć maksymalną prędkość 190 mil na godzinę i przyspieszenie od 0 do 60 mil na godzinę w oku 4,6 sekundy.

Fakty na temat Forda Mustanga GT na wynajem

Ponownie wprowadzony na rynek Mustang GT sprawił, że Ford współpracował z wytwórnią klocków Lego w ramach kampanii promocyjnej. Pomogli Fordowi stworzyć specjalną wersję Lego Speed Champion Mustanga GT, która została po raz pierwszy zaprezentowana na North American International Motor Show w 2017 roku.

Ale Lego nie jest jedyną firmą zajmującą się zabawkami, która zajęła się produkcją zmniejszonych wersji tego samochodu do zabawy. Odlewana pod ciśnieniem marka Hot Wheels wyprodukowała własną wersję Forda Mustanga GT w skali 1:64.

Ale oczywiście, za niewiele więcej niż cena miniaturowego modelu, można zarezerwować wrażenia z jazdy z gamą pakietów Ford Mustang GT Blast i Thrill w miejscach ogólnokrajowych dla dorosłych i młodszych kierowców. Dlatego jeśli zastanawiasz się, dlaczego Ford Mustang Shelby GT500 jest taki pożądany, należy nawiązać do tego, że to nie jest zwykły samochód.